Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
A csökkenés folyamatos, az idei első negyedévben sem állt meg.
Két és fél év alatt, vagyis éppen a tranzakciós illeték bevezetése óta összesen mintegy félmillió bankszámlát szüntettek meg a magyarok – elemzi a Magyar Nemzeti Bank friss jelentését a Portfolio.hu.
Az idei első negyedévben a magyar lakosság és a vállalatok összesen 47 ezer bankszámlát szüntettek meg, így jelenleg 10,37 millió számlát vezetnek a pénzintézetek.
A lap emlékeztet, hogy a tranzakciós illeték bevezetése óta jelentősen nőttek a költségek, ugyanis ezt a bankokra rótt terhet a szektor jórészt az ügyfelekre hárította át.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Az európai támogatás a tettre készek koalíciójának kiállását jelenti, amelynek Magyarország nem tagja.
Biztosítékot akar, hogy Oroszország nem avatkozik be a választásokba.
Ez alig egy héten belül már a negyedik eset.
Egy szerencsésé az 1,4 milliárd forintos főnyeremény.
Horváth László nem ellensége a fesztiváloknak úgy általában, vannak köztük jók is, például az MCC Feszt.
A Fellininél és Pasolininél is játszó színész 87 éves volt.