Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
A kormány technikai pontosítások miatt csak a keddi esti órákban bocsátja az Országgyűlés rendelkezésére a jövő évi költségvetésről szóló javaslatát, amely ezt követően válik elérhetővé a parlament honlapján – közölte az Országgyűlés sajtóosztálya.
Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter kedden az eredetileg tervezett délelőtt 10 óra helyett délután 15 óra után adta át a 2017-es költségvetésről szóló törvényjavaslatot, amelyet a korábbi évek gyakorlatától eltérően nem a házelnök, hanem Gulyás Gergely, az Országgyűlés törvényalkotásért felelős, fideszes alelnöke vett át az Országházban.
A költségvetésért felelős tárcavezető ekkor elmondta, a jövő évi büdzsében minden szakterület számára többletforrást biztosítana a kormány az idei évhez képest. Most az MTI tudósításából nem derült ki, mit kell még pontosítani a javaslatban.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Van egy rossz hírem: hiába a tiltás, hiába a szózat.