Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Két hét múlva már nem csak Lengyelországon belül indít járatokat a LOT. Budapestre is a hét minden napján repülnek újra.
Július 1-jétől újraindítja a koronavírus-járvány miatt felfüggesztett európai járatait a lengyel állami légitársaság, a LOT - jelentette be a cég.
A LOT közleménye szerint július első felében kizárólag a varsói Chopin repülőtérről indulnak nemzetközi járatok, elsősorban a schengeni övezetbe, valamint a schengeni határokon túli kedvelt nyaralóhelyekre.
Többek között heti hét alkalommal indítanak gépet Budapestre és Prágába, heti hat járat indul Berlinbe, hetente ötször lehet majd Bécsbe, Brüsszelbe és Kijevbe utazni.
Belföldön június 1-től már ismét repül a LOT. Az újraindított járatokon be kell tartani az egészségügyi, például a távolságtartási szabályokat, a repülőtéren és a gépek fedélzetén a szájmaszk használata továbbra is kötelező.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Bemutatjuk Lastovót, ahol nem csak a föld felett, hanem alatta is lehet túrázni.
Lapunk korábbi moszkvai tudósítóját Kacskovics Mihály Béla kérdezte.