„Ebbe a tükörbe nehéz belenézni” – unokájuk fotózta végig Marika és Sándor tízéves búcsúját
Szajki Bálint fotóriporter éveken át dokumentálta, ahogy nagymamája otthon ápolja súlyos beteg nagypapáját.
A 100E október 25-től 15 percenként fog járni, hogy elkerüljék az esetleges zsúfoltságot a buszon.
Sűrűbben és hosszabb üzemidőben jár október 25-től a 100E reptéri gyorsjárat – írta közleményében pénteken a BKK. A 100E, amely Budapest belvárosát és a Liszt Ferenc repülőteret köti össze, ezentúl a reptérről 1:05-ig indul.
A busz a legforgalmasabb napokon (hétfőn, pénteken és vasárnap) húsz perc helyett tizenöt percenként közlekedik. A 100E-re továbbra is külön jegyet kell venni, ami 900 forintba kerül.
A BKK szerint a járatsűrítésre azért van szükség, mert megnőtt a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér utasforgalma és egyre többen használják a buszt is.
A járat nagyjából 30-40 perc alatt ér be a reptérről a belvárosba, a reptér felé pedig csak a Kálvin téren állnak meg napközben, viszont éjszaka ebben is lesz változás: 3:32-kor, 4:02-kor és 4:32-kor az Astoriánál is meg fog állni a busz. A reptérről érkező járatról pedig a Kálvin tér mellett az Astoriánál is le lehet szállni.
Szajki Bálint fotóriporter éveken át dokumentálta, ahogy nagymamája otthon ápolja súlyos beteg nagypapáját.
A tanárok bérét meg kellene háromszorozni, de Mészáros Lőrinc vagyonát csak egyszet lehet elvenni.
Múktkor is megígérte, aztán változtak. Szavazzon, ön hisz-e a miniszternek.
Igyekeznek javítani a munkaerő-hatékonyságon.
Az ukránellenes felszólalásokban a Fidesz élen járt.
A veszteséges bababolt most a belvárosban próbál szerencsét.
A lap szerint a Fideszen belül is törésvonalakat okoz az egyre szélsőségesebb kormányzás.