Péntektől szigorodhatnak a hatósági áras tankolás szabályai a győri hírportál, az ugytudjuk.hu információi szerint. A töltőállomásokon ettől a naptól kezdve már csak 50 liter üzemanyagot tankolhatunk hatósági áron. Nem egészen egy hónapja ez a mennyiség még 100 liter volt.
A portál arról is tájékoztat, hogy ha valaki kannába és autóba is tankol üzemanyagot, annak mindkét esetben a piaci árat kell megfizetnie, ami péntektől literenként 779 forintot jelent a benzin és 833 forintot a gázolaj esetében.