Majdnem szabályozott pénzügyek helyett biztos pillérek
A vállalkozások belső problémáiból eredő pénzügyi válságok jelentős része elkerülhető lenne. Mutatjuk hogyan.
A kormány továbbra is védelmezi a családokat, Brüsszel viszont kicsinálná a magyarokat.
Nem egy magyarországi sajtótájékoztatón, hanem az erdélyi Tusnádfürdőn tartott eseményen hozta nyilvánosságra csütörtökön a rezsibiztos Németh Szilárd, hogy akkor hogyan is módosulnak az energiaárak, és mennyit húznak majd ki a pénztárcánkból a szolgáltatók pár hét múlva. Nem is csoda, ha a hírek láttán/hallattán többen azonnal számolni kezdtek, hogy kiderüljön: mégis mennyi marad majd a kasszában, ha kifizették az új rezsiköltségeket.
Nagy szerencse, hogy a kormánymédia világában nyugodtság honol, így azt, aki egy ilyen felületre téved, tulajdonképpen a megnyugvás érzése töltheti el. Az Origón például úgy találják a magasabb összegű számlák jelenséget, hogy ilyen valójában nincs is, mi több, hát még mindig kedvezmény, csökkenés van, Gyurcsány, Márki-Zay és Brüsszel viszont gazemberek, hiszen ők az igazi rezsicsökkentők.
Inni már nem kell, a címek önmagukban is megrészegíthetik az olvasót.
Nekünk amúgy egyből a kultikus vígjáték, a Csupasz pisztoly megunhatatlan jelenete ugrott be:
A vállalkozások belső problémáiból eredő pénzügyi válságok jelentős része elkerülhető lenne. Mutatjuk hogyan.
Van a kártyás fizetés elfogadásánál kevésbé költséges megoldás is már a piacon: a qvik rendszer használatával a költségek 30–40 százalékkal mérsékelhetők.
Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Mutatunk újabb hét könyvet, amit nyugodt szívvel ajánlunk a nyárra.
A borbár üzletvezetője szerint a szóváltás nemi irányultságtól független volt.