Csoportos létszámleépítés jöhet hamarosan a Mandinernél – értesült a Magyar Hang. A portál úgy tudja, hogy a nagyjából 150 embert foglalkoztató Fidesz-közeli propagandakiadvány dolgozóinak akár a felét elküldhetik, de biztosan több tucat embertől megválnak. A forrásaik szerint a YouTube-on folyó műsorszolgáltatást érinthetik a drasztikus leépítések.
Egy, a belső folyamatokra rálátó forrásra hivatkozva arról is írt a Magyar Hang, hogy tervek szintjén ennél drasztikusabb ötletek is felmerültek. A cikk címében az szerepelt, hogy az Origo megszűnése is szóba került, a részletesebb kifejtésben már az szerepelt, hogy sokak fejében olyan kérdések vannak, az Index vagy az Origo, a Hír TV vagy a TV2, a Mandiner vagy a Magyar Nemzet közül melyik maradjon meg, mert „mindent együtt nem lehet és valószínűleg nem is érdemes fenntartani”. Azt is hozzáteszik, hogy az Origo piaci szempontból továbbra is sikeres.