Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Barcelona mellett bújik meg egy, az 1960-as években épült spanyol villa, melyhez úszómedence és egy hatalmas konyha tartozik, amely a családi élet központja. Az ingatlan 1 millió euróba kerül.
A spanyolországi Barcelona mellett bújik meg egy 1960-as években épült villa, melyhez úszómedence és egy hatalmas konyha is tartozik, amely a családi élet központja – írja a Wall Street Journal, mely képeket is közölt az ingatlanról. A házat 2006-ban teljesen felújították.
A ház központja a hatalmas konyha, amely teljesen modern berendezésekkel van felszerelve, emellett egy márvány asztal is van a helyiségben. A 450 négyzetméteres ingatlannak 3 szintje van, a házban 5 hálószoba található. A legnagyobb hálóhoz saját terasz és öltözködőszoba tartozik.
Az ingatlanhoz tartozik még egy kültéri úszómedence, illetve egy nyári konyha is. Ha valakinek van egymillió eurója, akkor akár már holnap megveheti.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
1944 őszére a japán legfelsőbb vezetésben is mindenki tudta, hogy a háború erősen vesztésre áll. A hadi helyzeten egy első látásra példátlannak tűnő új taktikával igyekeztek fordítani: fiatal, gyakran az iskolapadból éppen csak kiesett, brutális módszerekkel kiképzett pilóták ezreit küldték a biztos halálba. A japán kapituláció és az utolsó öngyilkos küldetés nyolcvanadik évfordulóján a kamikaze hadviselés történetét idézzük fel.