Vasárnap este egy jászapáti, villanypásztorral körbe kerített legelőről 17 szarvasmarha szabadult ki. Az állatok közül kettő felment a közelben lévő sínekre, amit az ott haladó vonat vezetője észrevett, és fékezett, de már nem tudott megállni és nekik ütközött. Egyiküket lelökte a sínekről, míg a másik a mozdony alá került. Ennek következtében a vonat kisiklott, de szerencsére személyi sérülés nem történt. A vasúti közlekedésben ezen a szakaszon hajnali fél egyig vonatpótló buszok közlekedtek, addig volt lezárva a pálya. A rendőrség közlekedésbiztonsága elleni bűncselekmény miatt vizsgálja az ügyet.
Szarvasmarhák miatt siklott ki egy vonat Jászapátiban
Kisiklott Jászapátiban vasárnap az a vonat, amely elkóborolt szarvasmarhákat ütött el - áll a rendőrség híradásában.
Több száz éves sérelmek, elnyomás és bestiális mészárlások emléke küldte fagypontra a lengyel–ukrán kapcsolatokat
Dembélé mesterhármasával és Doué fejesével könnyedén verte Franciaország Norvégiát
Ügynökakták nyilvánossága: kockázatos lépésre szánta el magát a kormány
A külügy hazarendeli Csiszár Jenőt és Orbán Viktor unokatestvérét is
Magyar Péter huszonhét helyettes államtitkárt felmentett, ötvenhármat kinevezett
Szombaton megszűnik a közmédia vezetőinek megbízatása
A Népszava tulajdonosi hálójában ott van a TV2 valódi tulajdonosát rejtő vagyonkezelő
Új befektető érkezéséről beszélt a főszerkesztő, miközben a lapot kiadó társaság mögötti tulajdonosi és szerződéses viszonyok alapján azt sem lehet teljes bizonyossággal megállapítani, kik a végső gazdasági jogosultak.