Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Délelőtt 11 óra és este 7 óra között a Budapest-Kunszentmiklós-Tass-Kelebia vasútvonalon kell korlátozásokra számítani. A Budapest-Miskolc-Nyíregyháza vonalon is lassul a vonatok sebessége, de nem annyira.
Több vasútvonalon korlátozták a vonatok sebességét napközben a hőség miatt, ezért az érintett szakaszokon 15-25 perces késésekre kell számítani - közölte a Mávinform szerdán.
Délelőtt 11 óra és este 7 óra között a Budapest-Kunszentmiklós-Tass-Kelebia vasútvonalon kell korlátozásokra számítani: itt Soroksár és Taksony, valamint Taksony és Kunszentmiklós-Tass között 50 kilométer/órás sebességgel járnak a vonatok, míg Kunszentmiklós-Tass és Soltvadkert állomások között 60 kilométer/órával mehetnek a szerelvények.
Délelőtt 10 és este 7 óra között a Budapest-Miskolc-Szerencs-Nyíregyháza vasútvonalon is csökkentették a sebességet: itt Hatvan és Mezőzombor között 80 kilométer/órával közlekedhetnek a vonatok - közölte a Mávinform.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.