Választás 2018
Diadalmámor és totális összeomlás - ez maradt a 2018-as parlamenti választás után. Magyarország tehát egyrészt olyan, mint volt immár nyolc évig, eközben mégis egészen más lett, mint április 8-án reggel volt. A nagy kérdés most az: hogy jutottunk idáig, és mi jön most. Igyekszünk válaszokat találni.
Elfogadta Vágó Gábor bocsánatkérését, és eláll a pertől Gyurcsány Ferenc – erősítette meg a Sztárklikk értesülését a hvg.hu-nak Wirsching Viktória, a DK sajtófőnöke. Vágó az LMP-s tárgyalódelegáció tagjaként vasárnap este a 444.hu-nak azt mondta, "ha én részeg vagyok, és meghívok barátokat otthonra beszélgetni, az a minimum, hogy őket is megkínálom whiskey-vel".
A DK másnap közölte, ez sérti Gyurcsány Ferenc és Molnár Csaba becsületét, ezért beperlik Vágót. Vágó később az ATV-ben bocsánatot kért.