Irán visszalőtt: Az amerikaiak katari bázisát érte rakétatámadás
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
A politikus közölte: „csodálatos dolog történik az életemben: anya leszek”. Így viszont úgy érzi, a párt vezetésének mindennapi teendőit nem tudná felelősségteljesen ellátni.
Nem indul újra a Momentum elnöki tisztségéért Donáth Anna, a politikus ezt egy hétfői Facebook-posztban jelentette be. Írásában megerősítette, hogy gyereket vár, ezzel indokolta a karrierjét befolyásoló döntését.
„Csodálatos dolog történik az életemben: anya leszek. Ezzel együtt pedig nagyon sok mindent át kellett értékelnem a személyes és politikai jövőm szempontjából. Arra jutottam, hogy az egyre erősebbé váló, nagy jövő előtt álló Momentum mindennapos elnöki feladatait nem tudnám felelősségteljesen úgy ellátni, hogy közben az anyasággal egy rendkívül izgalmas, de rengeteg ismeretlen kihívással járó feladat elé nézek”
– írja posztjában Donáth, aki azt is hangsúlyozza, hogy nem aggódik a Momentum jövője miatt. Ígéri, hogy ő sem fog eltűnni, továbbra is mindent meg fog tenni egy igazságos, emberséges Magyarország megteremtéséért.
Rivalizálás gyengítheti a helyét kereső Momentumot
Még nem döntötte el a második legnagyobb ellenzéki frakciót adó Momentum, hogy liberális vagy inkább baloldali párt-e, és hogy a parlamentben vagy inkább azon kívül küzd-e az Orbán-rendszer ellen. Megnéztük, van-e esélye, hogy a mágnes legyen, amelyhez az ellenzéki szavazók áramlanak.
Teherán kommunikációjából az olvasható ki, hogy szeretnék az ellenségeskedést ennyiben hagyni.
Bár a támadás meglepte a világot, voltak jól látható előjelei annak, hogy mire készül az Egyesült Államok.
Az elnökkel egyszer az irodájában, egyszer pedig Lengyelországban próbáltak végezni.
Új idegenrendészeti eljárás indul.
Orbán korábban azt mondta, ez tüdőn lőné a gazdaságot.
Karácsony Gergely ismét felhívta a figyelmet arra: önkormányzati rendezvényről van szó.
A Cargolux három Boeing 747-ese közvetlenül az iráni légtér előtt tűnt el a nyomkövető rendszerekből, és azóta sem tudni, hol vannak.