Online adatszolgáltatási kötelezettség
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
A hely tulajdonosai olyan vendéglátást akartak látni, amit nem tudtak vállalni.
Bezárta Terra nevű éttermét Gianni Annoni résztulajdonos és Haraszti Zsolt executive chef – írja az Index. A vendéglátóhely az Oxygen Wellness Naphegyben volt, amely a Fideszhez közel álló emberek, köztük Rogán Antal exének, Gaál Cecíliának a kedvenc helye, de megfordult ott a kormányfő tanácsadója, Habony Árpád is.
A lap szerint Gianni és Haraszti a csapattal együtt máshol folytatják a munkát.
A távozást azzal magyarázták, hogy miután nem a megfelelő ütemben faragták le az indulás után szokásos mínuszokat, a hely tulajdonosai olyan vendéglátást szerettek volna tőlük, amit a minőségi bisztrókínálatra építő páros nem vállalt.
Az új éttermük helyszínét már megtalálták, a nyitás időpontjáról azonban még nem nyilatkoztak.
Gianni Annoni olasz származású üzletember Magyarországon szerzett közgazdászdiplomát, azt követően vált étteremtulajdonossá, szakácskönyveket ad ki, Haraszti Zsolt pedig tavaly a harmadik lett a Bocuse d'Or Hungary séfverseny döntőjén.
Külföldi vállalkozások esetén lehetőség vagy kötelezettség az online adatszolgáltatás?
Hogyan és mikor lehet elrendelni a rendkívüli munkavégzést?
Óriási már a zaj a közösségi médiában. Érdemes még pénzt költeni a tartalommarketingre? Hogyan lehet ezt jól csinálni?
Az ingatlan bérleti díja és a kapcsolódó költségek elszámolhatók a költségként? Milyen járulékokat kell fizetni?