Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
De előbb kikérik a felhasználók véleményét.
Vizsgáljuk, hogy az egyre népszerűbb Bubi-szolgáltatást egy újabb fejlesztéssel – az e-bringák bevezetésével – tegyük vonzóbbá – jelezte a regisztrált Bubi-felhasználóknak emailben a BKK. A közlekedési társaság a fejlesztés kapcsán a felhasználók véleményére kíváncsi, egy kérdőív kitöltését kéri tőlük.
A kérdőívben bubizási és e-bringa-használati szokásokra, attitűdökre kérdeznek rá, de vannak olyan kérdések, amelyek arra vonatkoznak, mennyit lenne hajlandó fizetni a felhasználó az e-bringákért. Utóbbi arra utal: a BKK-nál legalábbis gondolkoznak abban, hogy az e-bringákra külön díjszabás vonatkozzon majd.
A BKK közösségibringa-rendszere rendkívül jól teljesít, mióta 2021-ben megújult, a kihasználtsága sokkal jobban alakul, mint korábban, a közlekedési társaság pedig folyamatosan bővíti a rendszert új állomásokkal és bringákkal.
A népszerűségnövekedés érthető, a biciklik sokkal jobbak, mint az első generációsak voltak, az új díjszabás pedig sokkal kedvezőbb a felhasználóknak.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Nem kell már tartós tejet venni, jön a világháború, kivéve Magyarországon – üzeni Orbán. Megnéztük, mi igaz az állításaiból.
Kellemes zenei aláfestés jellemzi, egy mosolygó pap is felbukkan benne.
Igazi partihangulatot csináltak a kollégáival a mentőállomáson.
A Krímben zajlott az akció.