Tóta W.: A nemfideszes büszkeség napja
Nincs hatalmuk felettünk.
A reggeli életképek jelentik egy fesztivál legszórakoztatóbb, legszürreálisabb pillanatait, nem volt ez másként az idei Bánkitón sem. Két fő fesztivál-típusra érdemes ilyenkor odafigyelni: az utolsó energiáit mozgósító táncolókra, és a véletlenszerűen fekhelyet találó megfáradókra. Fotóinkon bemutatunk néhány alaphelyzetet.
Nincs hatalmuk felettünk.
Fenntartanák a nyomást Oroszországon és szembemennének Trumppal is.
A magyar választók felhatalmazására hivatkozva futott neki Orbán Viktor a csütörtöki EU-csúcsnak. Kár, hogy a felhatalmazáshoz félrevezető propagandát vetettek be, ahogy az is, az ilyen típusú kampány szembemegy még a saját uniós tagságunkkal is.
Az oroszok novemberben vettek célba egy munkácsi elektromos alállomást.
A DW szerint a jövő évi választási kampány fő témája lehet Ukrajna.
Ráadásul az elmúlt évekkel ellentétben a környező országokban is sokkal jobban érdekelte az embereket, hogy mi történik Magyarországon a Pride-dal.
Sok tanár éppen egyetlen ponttal csúszott le a kiemelkedő kategóriába sorolásról.