Túlzás lenne azt állítani, hogy legszebb napjait éli az újpesti labdarúgócsapat, a IV. kerületiek 2025-ben még nyeretlenek a bajnokságban, ráadásul az MTK elleni csúfos vereség után itt egy újabb hatalmas zakó, 6–1-re kaptak ki Pakson.
Ugyan a 9. percben Fran Brodic révén még vezetést szereztek, de utána beindult a Paks, amely Tóth Barna vezérletével hatot vágott, a támadó ebből négy gólt vállalt magára. Szünetre ugyan 1–1-es eredménnyel mentek el a csapatok, de a második félidő elején beindult a paksi henger, 12 perc alatt hármat rúgott a hazai csapat, köztük Tóth második és harmadik góljával:
A végére beállt a góllövőlistát vezető Böde Dániel is, de a pontot az i-re nem ő, hanem Hinora Kristóf tette fel, ezzel a Paks fellépett a tabella második helyére, az Újpest pedig maradt a hetedik.
A Fradit leszámítva a fővárosi klubok nem jöttek ki jól a NER-es hatalomátvételből. Az MTK 15 éve libikókázik az első és másodosztály között, a Vasas és a Honvéd pedig jelenleg az NB II.-ben sínylődik.
Nyitóképünk az M4 Sport Facebook-oldaláról származik.
„Oktatás, egészségügy, humántőke, infrastruktúra. Ezeket biztosan meg kell finanszírozni. És ekkor fog kiderülni, hogy gyakorlatilag semmi másra nem marad pénz.” Pogátsa Zoltán szerint a tanárok bérét meg kellene háromszorozni, Mészáros Lőrinc vagyonát viszont csak egyszet lehet elvenni. A közgazdászt Kacskovics Mihály Béla kérdezte.