A Google komoly erőkkel fűzte az elmúlt időszakban a nagyobb filmstúdiók döntéshozóit, hogy mindenképpen érdemes egy világszerte elérhető fizetős videoszolgáltatást elindítaniuk, ahol online nézhető filmeket érhetne el a nagyközönség (akár HD minőségben) - természetesen pénzért. Ezzel az Apple vagy a Hulu hasonló szolgáltatását kívánják megtorpedózni, a Financial Times gazdasági magazin által beharangozott 5 dolláros fogyasztói áron kínálva a DVD-n megjelenő filmeket.
Fizetős lesz a YouTube?
Online videótéka - ez a Google legújabb ötlete arra, hogyan próbáljon több nyereséget kisajtolni az 1,65 milliárd dollárért megvett YouTube oldal működéséből. A reklámbevétel és a fizetős letöltési lehetőség tehát nem elég, a hollywoodi álomgyárra is szükség van.
Jorge Jesus lett a portugálok szövetségi kapitánya
Egy igazi edzőlegenda lett a válogatott vezetője.
Haaland az angolok elleni meccsről: Vicces lesz
Igyekezett a továbbjutási esély minden terhét áttolni.
Kinek jár a segítség, ha megfelelő adatok sincsenek a szegénységről? – súlyos hiányosságokat tárt fel az iskolakezdési támogatás bevezetése
Merino most a belgákat küldte haza a vb-ről, Spanyolország az elődöntős
Szinte korlátlan hatalom összpontosul az új szuperhatóság kezében, hogy visszaszerezze 20 év elsíbolt 30 ezer milliárdját
Óriási segítségnek tartja a kormányzat a civilek klímatörvény-tervezetét
Singer Magdolna gyásztanácsadó: El kell fogadni, hogy nincs olyan, hogy megvigasztalni
Tízezer ember tiltását oldották fel a kormány hivatalos Facebook-oldalán
Hosszú volt az Orbán-kormány által letiltott felhasználók listája.