Magyar patrióták találták ki a homoszexualitást
Érthetetlennek tűnhet, hogy a szexuális kisebbségek negatív megkülönböztetése zajlik ma Magyarországon, miközben a magyarok nem keveset tettek hozzá a homoszexualitás kultúrtörténetéhez.
Első alkalommal lépte át az egymilliárdot a Google-honlapok felnőtt felhasználóinak száma a ComScore májusi összesítése szerint.
A Google, a YouTube, az Orkut és a Gmail felhasználóinak 1,009 milliárdos számával az internetes óriás maga mögé utasította a Microsoft 905 milliós, a Facebook 713 milliós és a Yahoo 689 milliós látogatottságát májusban.
A ComScore adatai szerint ugyanakkor a négy nagy internetes szereplő közül a Google tör előre a legalacsonyabb arányban, a látogatottsága 8,4, a Microsofté viszont 14,75 százalékkal nőtt egy év alatt. A Yahoo 10,8 százalékos, a Facebook 30,2 százalékos növekedést ért el.
A világhálón töltött idő tekintetében a Facebook a bajnok, az interneten töltött percek 12,7 százaléka a közösségi portál előtt telt el, a Microsoft 10,4, a Google 10,1, a Yahoo 4,8 százalékot szerzett az online töltött időből.
Érthetetlennek tűnhet, hogy a szexuális kisebbségek negatív megkülönböztetése zajlik ma Magyarországon, miközben a magyarok nem keveset tettek hozzá a homoszexualitás kultúrtörténetéhez.
A szombati Pride felvonulásról tart nemzetközi sajtótájékoztatót Karácsony Gergely főpolgármester és Hadja Lahbib, esélyegyenlőségért felelős uniós biztos. Kövesse az eseményt a hvg.hu-n.
A Tisza Párt elnöke arra kérte a magyar rendőröket, hogy a szombati Pride-on a magyar embereket védjék meg.
Az Európai Bizottság a szervezés egyes elemei miatt eljárást indíthat.
Nehéz-Posony Kata, a HVG ügyvédje minden kérdésre válaszol.
Kozma Ákost már két jogerős ítéletben kötelezték, hogy tárja fel, jogszerűen utasította-e el egy hatóság egy 5 éves gyermek ellátását. Mindhiába.
Egy Facebook-csoportba töltötték fel a felvételt.