Elkészült a BKK új webshopja, a Pistike Systems csinálta

Valaki egy paródiaoldalt hozott létre, melyen a BKK és a T-Systems közös alkotásának néhány jellegzetessége is tetten érhető. Szép és biztonságos. Akárcsak az eredeti.

  • hvg.hu hvg.hu
Elkészült a BKK új webshopja, a Pistike Systems csinálta

50 forintért lehet jegyet vásárolni a Pistike Systems által fejlesztett webshopban. A közismert informatikai nagyvállalat a BKK + T-Systems pároshoz hasonló szemlélettel igyekszik fenntartani a kiberbiztonságot: az 50 forintos jegy ára alatt ugyanis látható a “Ne írjad át lécci!” felirat, így a webshop üzemeltetői szinte biztosak lehetnek benne, hogy senki nem fog próbálkozni az oldal meghackelésével.

Pistike Systems

Az oldalban a feljelentelek.hu címen gyönyörködhet, a megjelenése is rendkívül ízléses.

Ha értesülni szeretne az ügy fejleményeiről, lájkolja a HVG Tech rovatának Facebook-oldalát.

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Tíz évbe telt, mire rájöttünk, hogyan lehet tökéletes a bécsi szelet – Wolfgang Puck és fia a HVG-nek

Budapesten is kitart a jó minőség mellett Wolfgang Puck és fia, Byron Lazaroff-Puck – deklaráltan meg is kérik az árát. A világ egyik legismertebb séfje ma is töretlenül aktív a globális étteremhálózatának ügyeiben, de a Spago éttermeket már fiára bízza. Apát és fiát a menü összeállításáról, az öröklés terhéről, egymással való viszonyukról és arról is kérdeztük, milyen kést használnak. Arról is szó esett, hogy miben erősek a budapesti piacok.