Az olasz motoros saját honlapján arról számol be, hogy az Egyesült Államokban töltött karácsonyi szünet alatt jutott erre az elhatározásra. A 250 kcm-es kategóriában 1994-ben, 1995-ben és 1996-ban az Apriliával, majd 1997-ben a Hondával világbajnok Biaggi 1998-tól szerepelt a legmagasabb kategóriában, amelyben azonban már nem volt ennyire sikeres.
"Hamarosan könyvben mesélem majd el, mi minden történt velem az elmúlt években" - nyilatkozott a pilóta, aki még hozzátette, elképzelhető, hogy az őt mindig is érdeklő Superbike-sorozatban tűnik majd fel, bár erről még nem döntött.
Max Biaggi nem gyorsul többé
A jövőben nem indul a gyorsaságimotoros-világbajnokság versenyein Max Biaggi, a 250 kcm-es géposztály korábbi négyszeres győztese.

Török Gábor szerint Orbán pólója arra utal, hogy a választás időpontja hivatalos
Parlamenti választások: A Sándor-palota szerint Sulyok dönt, és nem egyeztet senkivel
A tudományos dolgozók lemondásra szólították fel az Orbánnal egy Digitális Polgári Körben ülő HUN-REN vezérigazgatót
Jakab Roland: A digitális innováció érdekében léptem be az első Digitális Polgári Körbe
"A Fidesz egy pattanás egy mocsári tündér fenekén" - Túlélheti ‘26-ot a NER?
Politikusokat, és résztvevőket kérdeztük Tusványoson arról, hogy el tudják-e képzelni, hogy a Fidesz 2026-ban ellenzékbe kerül.
Kemény hazaútra készülhetnek a Balatonról Budapestre tartók
Megnövekedett a forgalom az északi és a déli parton is, az M7-es autópályán ugyancsak torlódásokra kell számítani.
„Két személyiség él bennem” – 12 adag kávéval kezdi a napot Carolina Vergnano, a legrégebbi olasz kávémanufaktúra vezetője
Keményen válaszolt Majka a bindzsisztáni miniszterelnök „lelövését” bírálóknak
Lovas Roziék petíciót indítanak a köztéri politikai plakátok ellen
A céljuk, hogy a közterekről eltűnjenek a gyűlöletkeltő politikai hirdetések.