Így törölheti a merevlemez vagy pendrájv tartalmát visszaállíthatatlanul

Ha éppen lecseréljük merevlemezünket, kölcsönadjuk pendrájvunkat, vagy bármilyen egyéb okból szükségünk lenne arra, hogy nyomtalanul eltüntessünk fájlokat, mappákat, esetleg egy adattároló teljes tartalmát, a Hardwipe-ra biztosan számíthatunk.

  • hvg.hu

Ez az ingyenes alkalmazás több különféle módszerrel is képes törölni, majd felülírni korábbi adatainkat, így azokat - elvileg - már nem tudják visszaállítani az erre a célra készülő szoftverek.

A részletekért olvassa el a techline.hu cikkét!

Hozzászólások

Lemondott a főügyész, a háttérben az ukrán aranykonvoj ügye lehet

A Központi Nyomozó Főügyészséget vezető főügyész, Fürcht Pál távozásának köze lehet ahhoz, hogy törés alakult ki az ügyészi szervezetben, méghozzá főleg az aranykonvoj ügyében, illetve a Gundalf- és Buddha-ügy is szerepet játszhatott ebben. A HVG értesülését a Legfőbb Ügyészség is megerősítette.