Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ CÉGAUTÓ

Évi ötmilliárdos bukta az útdíjrendszer tologatása miatt

2010. február 05., péntek, 08:19
Szerző: hvg.hu


Címkék: útdíj; útdíjrendszer;

Évi ötvenmilliárd forintot bukik a költségvetés a használatarányos útdíjrendszer bevezetésének halogatásával, pont annyit, amennyit az ingatlanadó idei bevezetésétől remélt a kormány – állítja a Népszabadság.

A napilap pénteki számában megjelent cikk szerint a rendszer bevezetésének első lehetséges időpontja 2013 januárja. Addig a veszteség további 150 milliárddal hízik, miközben az elmaradt bevétel már most 200 milliárd forint.

A Népszabadság ismerteti, hogy a használatarányos útdíjrendszer bevezetését először 2006 januárra ígérte a kormány. Ha az Ausztriában vagy Németországban már alkalmazott technológiai megoldások valamelyike a korabeli ígéreteknek megfelelően kiépült volna, a 3,5 tonnánál nagyobb tömegű gépjárműveknek már négy éve a megtett kilométerek alapján kellene fizetniük a díjköteles magyar utakon.

Nissan cégautók – Ideális jelöltek a munkára (x)
Nissan cégautók – Ideális jelöltek a munkára (x)

A NISSAN különleges modellválasztéka a cégautó üzemeltetők számára is tartogat ideális jelölteket. Többek között különösen népszerű flottaautók a Qashqai, a Navara és az NV200 modellek.


Évi ötmilliárdos bukta az útdíjrendszer tologatása miatt




  Másolat Önnek


HIRDETÉS
AJÁNLJUK MÉG
  • Opel Astra teszt: a nagy leleplezés

    Valahogy senki sem hökkent meg a nemzetközi bemutatón a 4,64 milliós alapáron.

  • A szenvedély rabja

    Amikor korábbi cikkeimben hiányoltam azt a bizonyos latin temperamentumot a Seat új modelljeiből, nem gondoltam, hogy lesz egy modell, amely jó értelemben átesik a ló...

  • Csendes pusztító

    A 407 kupé álomautó. Minden csupa bőr, lendületes vonalak, bődületes motor, elegáns belső tér, csúcstechnika, exhibicionista forma. Izmos luxuskocsi, csak néma.

MINDEN TESZT

Alfa

Ariel

Audi

BMW

Cadillac

Chevrolet

Chrysler

Citroen

Dacia

Dodge

Fiat

Ford

Honda

Hyundai

Infiniti

Isuzu

Iveco

Jaguar

Jeep

Kia

Lancia

Land

Leier

Lexus

Maybach

Mazda

Mercedes-Benz

Mini

Mitsubishi

Nissan

Opel

Peugeot

Porsche

Renault

Rolls-Royce

Saab

Scania

Seat

Skoda

Smart

SsangYong

Subaru

Suzuki

Toyota

Volkswagen

Volvo

Wiesmann

VIDEÓK
további videók »

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X