Visszavonták a kaszinókoncessziós tendert

Visszavonta a Pénzügyminisztérium a Velencei-tó partján épülő kaszinóra vonatkozó, tavaly decemberben kiírt koncessziós tendert - írja a hétfői Napi Gazdaság.

  • MTI

A gazdasági napilap információi szerint a visszavonás indoka az volt, hogy a pályázó nem felelt volna meg a követelményeknek. Ráadásul az épülő kaszinó alatti telek jogviszonya nem volt tisztázott, ám ha azt rendbe teszik, a tendert újra meghirdeti a minisztérium és a komplexum felépülhet.

Jelenleg három kaszinó fizet Magyarországon koncessziós díjat - ismerteti a Napi Gazdaság.

Hozzászólások