Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Kommunikációs feladatokat kell ellátni az MNB egyik cége számára.
Matolcsy Ádám jegybankelnök fiának ismerőse, Száraz István, halmozza az üzleti sikereket. Cége nem először szerez meg olyan munkát, amelyért a Magyar Nemzeti Bank fizet.
Legutóbb nettó 702 millió forint értékkel írt ki megbízást ugyanis a jegybanki tulajdonban lévő MNB-EduLab Kft. komplex kommunikációs feladatok ellátására, a munkát a Dry Digital Kft.-n keresztül Száraz István tulajdonában lévő Frank Digital Kft. vitte el – írja az rtl.hu.
Az EduLabot a Magyar Nemzeti Bank azért hozta létre, hogy digitális tananyagokat fejlesszenek és biztosítsanak a gazdasági témák iránt érdeklődők számára.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.