Strak Vince elmondta: az utcában lévő általános iskolában folyó építkezési munkálatok során a munkások találták meg a gránátot, melyet aztán kiraktak a közterületre. Hozzátette: a rendőrség le fogja zárni a Markó Tivadar utcát. A tűzszerészek ezt követően tudják pontosan megnézni, milyen gránátot találtak a munkások – jelezte Strak.
Gránátot találtak a XVIII. kerületében
Gránátot találtak a XVIII. kerületi Margó Tivadar utcában - tájékoztatott Strak Vince tűzszerészjárőr.
Lemondott a főügyész, a háttérben az ukrán aranykonvoj ügye lehet
Mexikó–Dél-Afrika foci-vb-nyitómeccs (ÉLŐ)
Leváltották a Készenléti Rendőrség parancsnokát
Buda Péter fogja ellátni a magyar nemzetbiztonsági szolgálatok stratégiai felügyeletét
Az Alkotmánybíróság alaposan helyre tette Varga Zs. András Kúria-elnököt
„Egy fogért cserébe tépjünk le egy egész állkapcsot, egy szemért pedig egy egész fejet!” – hajmeresztő üzenet a Kreml főpropagandistájától
„János bácsi születése óta ebben a házban él, most már teljesen egyedül”
Mohos Zsófia nyerte az idei Hemző Károly-díjat Parasztgazdaság című projektjével. Galériánkban az ő pályaműveiből láthatnak válogatást.