
MTI - Szigetváry Zsolt
Áder János köztársasági elnök és felesége, Herczegh Anita is elment a 22. Budavári Borfesztiválra csütörtökön. Az alábbi képen a Pannónia Női Borrend társaságában kóstolnak bort.

A norvég csapat szinte végig veszélyesebb volt a szenegáliaknál, de a végére szoros lett a meccs.