Tessék, ha lemaradt volna a hétvégi Orbán-videókról
A hétvégén újraválasztották a Fidesz élére Orbán Viktort. Két videót is közzétett Facebook-oldalán a kormányfő: az egyiken az a film látható, amelyet a pártkongresszuson vetítettek le, és amelynek ő a főhőse, a másik klipen pedig megtekinthető elnökké választása, valamint az, hogy mindenki vele akar fotózkodni.