"Elsötétedett" a 168 Óra, Mester Ákosék bocsánatot kérnek

Közleményben kér elnézést a 168 Óra hetilap nyomdája hibájáért.

  • OS
Olyan sötétre sikerült a héten a 168 Óra borítója, hogy – a Révai Nyomda Kft. hibájáért és a nyomda helyett is – kénytelen elnézést kérni olvasóitól a 168 Óra szerkesztősége.
Hozzászólások