Lopott rendőrautóval menekült Franciaországig egy kamionsofőr
Egy 32 éves német teherautósofőr Saarbrückenben ellopta az őt igazoltató rendőrök autóját, amivel Franciaországig menekült.
Egy 32 éves német teherautósofőr Saarbrückenben ellopta az őt igazoltató rendőrök autóját, amivel Franciaországig menekült.
Ámokfutó autós kocsijának kerekeit lőtték ki a rendőrök a főváros határában, az M5-ös bevezető szakaszánál. Feltartóztatása után a középkorú asszony nem tudott ésszerű magyarázatot adni tettére.
Nyolcvannyolc éves hölgyet vont felelősségre minap a német rendőrség, miután az idős ámokfutó véletlenül rossz oldalon hajtott fel a bajor autópályára.
A forgalommal szemben vezette autóját az M7-es autópályán egy 82 éves férfi csütörtök délelőtt - közölte az Autópálya Rendőrség szóvivője.
Donald Trump őrültségeit feltartóztathatja, de Kanada legrövidebb ideig hivatalban lévő kormányfője is lehet az új liberális vezér, Mark Carney, aki újoncként érkezett a politikába a bankvilágból.
Van, aki alapítja, van, aki zsűrizi, van, aki kapja, van, aki elutasítja. Van, aki örökre a shortlisten ragad. Van, aki halmozza, és van, aki egész életében hiába epekedik érte. Van, aki megveszi, van, aki visszaadja. Van, aki kiborul miatta, van, aki csak nevet rajta. Mi az?
A mesterséges intelligencia teljesen átalakítja az egészségügyi rendszereket, ehhez azonban az orvosoknak is változtatniuk kell az eddigi megszokásaikon – mondta lapunknak Parminder Bhatia, a GE HealthCare AI vezérigazgatója, aki globális szinten felelős a cég mesterséges intelligencia alapú megoldásainak stratégiai megvalósításáért.
Magyarország tavaly 2,88 milliárd dollár értékben importált közvetlenül amerikai árukat. Ebben van sok whiskey és dohány, de főleg gépek és elektronikai eszközök, alkatrészek, mezőgazdasági alapanyagok.
Trump számára nem Amerika a fontos, saját maga az egyetlen viszonyítási pont, igazából nincs kapcsolata a való világgal. Ukrajna-politikáján is látszik, hogy Trump nagyobb valószínűséggel kapja meg az irodalmi Nobel-díjat, mint Nobel-békedíjat. Az Unió fordulóponthoz érkezett, és félő, hogy negatív spirálba kerül. Támadnak az autokraták – Kína és Oroszország új világrendet épít. Témák és vélemények a világsajtóból.
A háromszoros Pulitzer-díjas újságíró szerint a Trump-kormányzat egy rossz vicc, de az elnök tombolásának az USA-ra és a világra nézve is drámai következményei lesznek.