BÉT: 10 százalékos mínuszban a Magyar Telekom
Tíz százalékot zuhant a Magyar Telekom árfolyama szerdán délután.
A papír kereskedését néhány percre felfüggesztették, ekkor a részvény ára 520 forint volt 60 forinttal alacsonyabb, mint kedden záráskor.
Tíz százalékot zuhant a Magyar Telekom árfolyama szerdán délután.
A papír kereskedését néhány percre felfüggesztették, ekkor a részvény ára 520 forint volt 60 forinttal alacsonyabb, mint kedden záráskor.
Több mint 10 százalékkal 2105 forintra esett az OTP részvények ára kedden délben, a papírok tőzsdei kereskedését néhány percre szüneteltették.
A befektetők szerdán is menekültek a tőzsdéről, a BUX több mint hét, az OTP több mint tíz százalékkal zuhant.
Trump intézkedéseit, a németországi helyzetet és a volt lengyel kormánypárt kavarásait is elemzik a világlapok. Válogatásunk.
Csökkenhetnek a fuvarköltségek a Vörös-tengeren a gázai tűzszünettel, de a vízi útvonalat fenyegető és ellenőrző jemeni hutik már eddig is nagy kárt okoztak a világgazdaságnak, a folytatás egyelőre bizonytalan.
Nácik, akik máshogy öltözködnek? Globális hálózat vagy szubkultúra? Terroristák, akik ártatlan emberekre vadásznak? Mi az antifasiszta mozgalom, és miért hallunk egyre többet róluk az utóbbi években?
És hogyan kellene megálljt parancsolni Donald Trumpnak, aki császári udvarrá változtatja a világ hatalmi központját? Mi lesz Ukrajnával és Kínával? Válogatásunk a világlapok írásaiból.
Meg kell az európaiakat győzni arról, hogy Ukrajna mellett kiállni csak úgy ér valamit, ha az tényleges támogatással párosul – írja a lap egykori főszerkesztője.
Az előírt tananyag mellett számos más módon is foglalkozhatnak az iskolák a holokauszttal. Ennek módja és mélysége a pedagógusokon múlik. Húsz éve Steven Spielberg maga is megnézett egy erről szóló tanórát Budapesten.