Itt van Magyarország legdrágább eladó autója

Egy olasz sportkocsiról van szó, azok között is az igazán exkluzív fajtából.

  • Új Ász/hvg.hu Új Ász/hvg.hu
Itt van Magyarország legdrágább eladó autója

A legnagyobb hazai autó adásvétellel foglalkozó portálon sokáig Fürst György, egykori terézvárosi alpolgármester Rolls Royce Phantomja volt a legdrágább a maga 100 milliós vételárával. A hétvégén azonban meghirdettek egy Pagani Zonda Coupét közel 400 millió forintért – tudta meg az Új Ász című lap.

A budapesti szalon által eladásra kínált Zondát ebben az évben készítették, 650 lóerős, és kevesebb, mint 2,7 másodperc alatt éri el a százas tempót, a végsebessége pedig megközelíti a 400 kilométert óránként. Lényeges paraméter még az ára, amely 389 490 000 forint.

luxusautok.com

"Meggyőződésem, hogy egy-másfél éven belül gazdára talál a csodaautó" – mondta a Paganit eladni kívánó premiumautok.hu ügyvezető igazgatója, Hortobágyi Ágoston a lapnak. A kereskedő szerint a luxusautók között jelenleg a százmillió forint kategóriájú Lamborghini Aventadorok iránt a legnagyobb az érdeklődés idehaza.

luxusautok.com
Pride után: megpróbálják-e börtönbe küldeni Karácsony Gergelyt?

Pride után: megpróbálják-e börtönbe küldeni Karácsony Gergelyt?

Nem csak a Pride-felvonulás előtt volt erősen kusza a jogi helyzet, a demonstráció után is egymást érik a kérdések. Ha az utolsó pillanatig bírsággal riogatták a résztvevőket, akkor mi, miért és kinek az utasítására változott a menet napjára? Az Ügyvédkör elnökét és egy volt belügyminisztert kérdeztünk.