Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Azonnal elkapták a rendőrök azt az autóst, aki túl közel ment az úton tekerő biciklishez – ez látszik azon a videón, amit a LiveLeak oldalra töltöttek fel.
Közel 50 km/h-val (30 mérföld/órával) hajtott már egy biciklis az Egyesült Államokban, mert annyira közel ment hozzá egy autós az úton, mikor a rendőrök megállították. A kerékpáros azt írta a videóhoz, hogy nem is látta a rámászó autóst addig, amíg a rendőr miatt hátra nem nézett, de addigra a Honda már 15-20 centire megközelítette.
A biciklire rögzített kamera felvette az esetet és a rendőri intézkedést is. A rendőr dudálással jelzett a biciklist megközelítő autósnak, majd amikor mindannyian félrehúzódtak, odaszólt a kerékpárosnak, hogy azért kapcsolta le a Hondát, mert az már ott volt a biciklis hátában.
A rendőr végül nem kérte el a biciklis kamerájának felvételeit, csak annyit mond, hogy majd elintézi a dolgot, de ahogy a biciklis továbbhajt, még a távolabb dolgozó munkások is megállítják, hogy elmondják neki, látták az esetet, majdnem elütötte az autós, mire a bringás azt mondja, szinte az életéért tekert.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.