Triplakijelzős high-tech műszerfal a megújult Porsche Panamerában

A felfrissített szedán műszerfala a közelmúltban érkezett Cayenne-ből lehet ismerős.

  • hvg.hu
Triplakijelzős high-tech műszerfal a megújult Porsche Panamerában

A Porsche 2016-ban mutatta be a Panamera aktuális második generációját. A néhány éve egyszer már felfrissített modell hamarosan újabb ráncfelvarráson esik át.

Az álcázott prototípusok formájában már jó ideje többek közt a Nordschleifén is tesztelt újdonság a Cayenne-hez hasonlóan újul meg, így például megkapja a kétszer 16 384 mini-LED fényforrást felvonultató, 600 méterre vakítás nélkül elvilágító új okosfényszórót és a triplakijelzős ultramodern műszerfalat.

Utóbbiról már ki is adott néhány kedvcsináló felvételt a gyártó, a minden részletet felfedő hivatalos leleplezésre pedig november 24-én pénteken kerül majd sor.

Porsche

A négyféle plugin hibrid változatban érkező felfrissített Panamerában a korábbiaknál nagyobb kapacitású akkumulátor kap helyet, melynek köszönhetően jelentősen megnő az elektromos hatótáv.

Porsche
Porsche

Ha máskor is tudni szeretne hasonló dolgokról, lájkolja a HVG Autó rovatának Facebook-oldalát.

Embereket mentett a tűzből az elítélt gyilkos Szabó Zoltán, aztán tarkón lőtte a szomszédját, akinek végül szintén megmentette az életét

Szabó Zoltán és gyerekkori barátja a nyolcvanas években hidegvérrel ölt meg egy nőt, de életfogytiglani büntetéséből végül csak tíz évet ült le, mert a kigyulladt szegedi bútorgyárban hősiesen helyt állt. 2015-ben aztán tisztázatlan körülmények között fejbe lőtte Nagy Jenőt, akinek az életét végül ő maga mentette meg. Egy gyerekkorától brutális bűnöző furcsa karrierje.