Öt kilométeres a dugó az M0-son – négy autó ütközött

Az egyébként is zsúfolt déli szakaszon most még lassabban lehet haladni.

  • HVG

Négy autó ütközött össze kedden reggel az M0-s autóúton Szigetszentmiklós közelében. A baleset a Deák Ferenc híd felé vezető oldalon, a 17-es kilométerszelvénynél történt – jelentette az Útinform.

A helyszínre a szigetszentmiklósi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik műszaki mentést végeznek az érintett szakaszon. A két belső sávot lezárták, a torlódás hossza már meghaladta az 5 kilométert.

A baleset miatt az M0-son forgalomkorlátozásra kell számítani, ezért a környéken közlekedőknek lassabb haladásra érdemes készülniük.

Hozzászólások