Meghalt két motoros Veszprémnél, akik autóval ütköztek
A baleset körülményei tisztázatlanok még. A személyautóban ketten megsérültek.
A baleset körülményei tisztázatlanok még. A személyautóban ketten megsérültek.
hvg.hu
Teljes szélességében lezárták a 82-es utat Gyulafirátót és Eplény között, azt követően, hogy négy személyautó ütközött a szakaszon vasárnap, nem sokkal dél előtt - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
MTI
A hordókkal teletűzdelt korlát lényegében tovább vezeti a nekisodródó autót.
hvg.hu
A 68 éves férfi a helyszínen, felesége a kórházban vesztette életét, a baleset okozója súlyos sérüléseket szenvedett.
hvg.hu
Halálos baleset miatt lezárták a 82-es főutat Gyulafirátót és Eplény között vasárnap délután - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság.
MTI
A szerencsétlenség a 82-es főúton történt szerda délelőtt.
hvg.hu
Egy motoros fedélzeti kamerája rögzítette az életveszélyes versenyzést.
hvg.hu
Közlekedési baleset történt Veszprém határában.
hvg.hu
Egy ember sérült meg a balesetben, egy kamionnal ütközött egy személyautó.
MTI
Összeütközött két autó a 82-es főúton, a győrújbaráti leágazás közelében hétfő reggel.
MTI
A hóesés és az erős szél miatt nem engedik fel a teherautókat a 82-es útra.
MTI
A havazás miatt egy ideig korlátozta a 7,5 tonnánál nehezebb teherjárművek mozgását a rendőrség Veszprém megyében, a 82-es úton Zirc és Győr-Moson-Sopron megye határa között – közölték hétfő délután.
MTI
Baleset miatt teljes szélességében lezárták a 82-es főutat Győr közelében, a győrújbaráti leágazásnál.
MTI
Ismét megindulhatott a forgalom a 82-es főúton, ahol korábban halálos baleset miatt teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt.
MTI
Szinte semmi nem maradt abból az autóból, ami vasárnap fának ütközött és kigyulladt.
MTI
MTI
hvg.hu