Önnél már megjelent? Új funkció érkezett a Facebook Messengerbe
Rövid, szöveges, hangulatjelekkel tarkított gondolatokat oszthatunk meg a jövőben az ismerőseinkkel – ezek a Messenger felső sávjában fognak megjelenni, és 24 óra múltán eltűnnek.
Rövid, szöveges, hangulatjelekkel tarkított gondolatokat oszthatunk meg a jövőben az ismerőseinkkel – ezek a Messenger felső sávjában fognak megjelenni, és 24 óra múltán eltűnnek.
Újabb módon juttathatnak el tartalmakat követőikhez a Facebook-oldalak. A hírek, infók, szavazások és márkák különféle üzenetei közvetlenül a Messengerbe érkeznek majd. A most bejelentett csatornák az utóbbi idők legfontosabb újítását jelentik a platformon, mióta néhány hónapja lejjebb tekerte a Meta a Facebookra kitett tartalmak eléréseit.
A tervek szerint 2023 végéig mindenkinél alapértelmezett lesz az üzenetek végpontok közötti titkosítása a Facebook Messengerben, de már most milliókra kiterjesztik azt.
Néhány héten belül nem lehet többé alapértelmezett üzenetküldő alkalmazásként használni a Facebook Messengert Androidon, a felhasználóknak más programot kell választaniuk a feladatra.
A Meta lehetővé tette, hogy az arcunk helyett az általunk létrehozott avatar jelenjen meg a Messengerben és Instagramban folytatott videós hívásokban.
Sokan tapasztalják a Messenger alkalmazás hibáját, miszerint hiába próbálnak elküldeni egy képet, az nem megy át. De a jelek szerint gond van más, szintén a Metához tartozó platformokkal is.
Hamarosan minden felhasználó számára elérhetők lesznek az eszköztár, amellyel a gyerekeket szeretné az eddiginél jobban védeni a Meta.
Tanítási időben viszonylag alacsony a gyerekek mobilhasználati ideje, ám az életkor előrehaladtával ez egyre növekszik. Kiderült: olyan gyerek is van, aki éjszaka filmeket néz.
Júniustól nem lehet majd beszélgetést folytatni az Apple Watch órákon a Messenger alkalmazással, mivel megszünteti azt a Meta. A jövőben már csak az iPhone-ról érkező értesítések jelennek meg az eszközön.
A Facebook Messengerben kezdésként 14 olyan többszereplős játékot lehet játszani, amit videóhívás közben indíthatunk el. Az év végéig a cég tovább bővíti majd ezt a listát.
Közel 10 év után újra lehet majd üzengetni a Facebook alkalmazásban, miután a platform tulajdonosa visszaépíti a Messenger funkcióit a fő alkalmazásba.
Miért nem szeretnek telefonálni a fiatalok? És miért lenne nekik sokkal jobb – akár a magányukat, a pszichés egészségüket befolyásolva –, ha rendszeresen felhívnának valakit? Pszichológusok magyarázzák el a telefonálás lélektani hátterét és hasznát.
Elindult a csatornák nevű üzenetküldési funkció a Metához tartozó Instagramon, rövidesen pedig a cég több más felületén is.
Új funkciókkal bővül a Metához tartozó Facebook Messenger, sokkal jobban személyre lehet majd szabni az eddig alapfelületet használó titkosított beszélgetéseket.
Kicsit több mint egy év alatt 371 milliárd forintnak megfelelő összegre büntették már a Facebookot üzemeltető Metát.
A Facebook Messengerben jövőre lesz alapértelmezettként bekapcsolva a végpont-végpont közti titkosított üzenetküldés, de egyénileg már most be lehet állítani.
A Facebook 2023-tól minden felhasználó számára bekapcsolhatja a Messengerben a végpont-végpont közti titkosítást. Ez ha nem is lehallgathatatlanságot jelent, de az biztos, hogy az alkalmazáson belül ilyen módon nem lehet majd kilesni az üzeneteket.
Probléma lépett fel a Facebook üzenetküldő szolgáltatásában, kedd délután öt után nem sokkal akadozni kezdett a Messenger. Problémássá vált az üzenetek továbbítása az Instagramon is.
A Facebook nagyon szeretné legyőzni a TikTokot, és egy kiszivárgott dokumentum szerint ezt radikális változásokkal érné el a cég.