# Novak Djokovic

MTA Sport

Djokovic nyolcadszor bajnok Melbourne-ben

Novak Djokovic nyolcadszor nyerte meg a férfi egyes küzdelmeit a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben 6:4, 4:6, 2:6, 6:3, 6:4-re legyőzte az osztrák Dominic Thiemet.

MTI / hvg.hu Sport

Történelmi Djokovic-siker Melbourne-ben

A világelső szerb teniszező hetedszer nyerte meg az ausztrál nyílt bajnokság férfi versenyét. A vasárnapi döntőben 6:3, 6:2, 6:3-ra legyőzte a spanyol Rafael Nadalt.

Fucsovics csak megizzasztani tudta Djokovicot

A világelső szerb három szettben győzte le a magyar játékost az 1,3 millió dollár (365 millió forint) összdíjazású keménypályás dohai férfi tenisztorna szerdai nyolcaddöntőjében.

Nadal teste nemet mondott: feladta az elődöntőt

Az első helyen kiemelt spanyol Rafael Nadal combsérülés miatt feladta az argentin Juan Martin del Potro elleni mérkőzést. A másik ágról a szerb Novak Djokovic könnyedén jutott a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyesének fináléjába.

Djokovic a férfi bajnok Wimbledonban

A szerb játékos 2011, 2014 és 2015 után negyedszer nyert Wimbledonban, 13. Grand Slam-trófeáját gyűjtötte be, és összességében 69. tornagyőzelmét aratta.

1 2 3 4 5 6 7
10
Ingyen megnézhető egy Oscar-jelölésre esélyes magyar kisfilm

Rablás Nagybörzsönyben: ököllel ütötte és fojtogatta a fogyatékkal élőt a támadó