Híres festményekre photoshopolták a Szólíts a neveden főszereplőjét
Az eredmény pedig zseniális lett.
Az eredmény pedig zseniális lett.
Az Adobe és a Marylandi Egyetem több tízezer fotóval tanította meg a mesterséges intelligenciának, hogy ismerje fel a manipulált képeket. Másodpercekre van csak szüksége ehhez.
Egy angol dizájner, Tim Holmes, 32 Grand Prix-autót öltöztetett nemzeti mezbe.
A Russia-1 nevű orosz állami csatornán közöltek egy fotót Kim Dzsong Un és az orosz külügyminiszter Szergej Lavrov találkozásáról, de nem egészen úgy mutatták be, ahogy az valóban történt.
Az Nvidia szakemberei több tízezer példán keresztül tanították meg a mesterséges intelligenciának, hogy hogyan segítse az embert a képek szerkesztésénél. A közzétett videó alapján úgy tűnik, sikerült.
Leírhatatlan. Elmondhatatlan. Mutatjuk.
Aki ebben az utcában sétált, tényleg úgy érezhette magát, mintha a Photoshopba került volna. Pár orosz művész ezt figyelemfelkeltésnek szánta – összejött.
A valóságban nem feltétlenül olyanok a dolgok, mint ahogy az elképesztő fotókon látszanak.
Egy profi fotós- és grafikuscsapat segítségével inspiráló fotók készültek a mozgássérült anyukának.
A Photoshopot használta fel egy fotós, hogy kollégái túlzásba vitt komolyságát kifigurázza. Ötletesen sikerült, az biztos.
Bárkit a retusálás és egyéb képmanipulálás mesterévé tesz a legnépszerűbb fotószerkesztő program, az Adobe Photoshop ingyenes és egyszerűen használható alkalmazása, ami Androidra is megjelent.
Az Adobe új hangszerkesztő programjával olyan szavakat adhatunk hozzá mások beszédéhez egy hangfelvételen, melyeket ők nem is mondtak.