Fotó: Elvitték a rendőrök a Parlamentnél tiltakozó középiskolásokat
Diákok vonták blokád alá a Kossuth téren a Parlament déli kapujának autóbehajtóját. A tiltakozók nyolcan vannak, állításuk szerint középiskolások, és egy "Haza csak ott van, hol jog is van" feliratú drapériát tartanak a kezükben. Leültek az autóbejáró sorompója elé, elkezdték őket igazoltatni a rendőrök, majd elvitték őket a kapitányságra.