Rémálom egy győri pincében: három férfi megverte a boltjukban dolgozó nőt
A nő állítólag tartozott a három férfinak, ezért törték el a bordáját.
A nő állítólag tartozott a három férfinak, ezért törték el a bordáját.
Telefonos robothadsereget épített egy távközlési szakember. Az ellenséget a tech támogatási oldalak nevében jelentkező csalók jelentik.
Mesterséges intelligencia, de úgy is mondhatnánk, egy netes robot (bot) áll a Microsoft vicces szolgáltatásának hátterében.
Május 10-11-én, Budapesten, a Hungexpo területén rendezett Bocuse d’Or szakácsverseny idén a magyar ízek jegyében telik, a dunai kecsege és gímszarvasborjú mellett két borászat vörös- és fehérbora szerepel a kínálatban.
Eddig, ha bejelzett a Messenger alkalmazás, biztosak lehettünk benne, hogy valamelyik ismerősünk (ismerőse) írt ránk. Ez most megváltozik.
Meglepő számok derültek ki egy, a Twitter által készített jelentésből.
A friss fotók alapján úgy tűnik, kezd jó formába lendülni Julija Timosenko. A volt ukrán miniszterelnök Németországban kapott gyógykezelést gerincbántalmaira, és csütörtökön már nem ült kerekesszékben, hanem bottal járt, amikor bejelentette, hogy indul az elnökválasztáson. A politikus újra vastag sminkben, elegáns ruhában jelent meg, a tőle megszokott copfot viszont most mellőzte. Timosenkót nemrég engedték ki a börtönből.
A krokodil és az aligátor intelligensebb, mint eddig gondolták: nemcsak az álcázás mesterei, hanem gallyakat és botokat is használnak, hogy a madarakat magukhoz csalogassák – derült ki egy amerikai tanulmányból. Most először bizonyították, hogy a hüllők eszközt is tudnak használni. Eddig úgy vélték, hogy csak a majmok és az intelligens madarak, például a varjak képesek erre.
A japánok olyan "okosbotot" fejlesztettek ki, amely jelzi, ha elesett a gazdája, méri a pulzust, és a testhőmérsékletet is.
A facebookos hirdetéseiért fizetett összegért cserébe várt látogatók alig 20 százalékát kapta meg a Limited Run, ezért utánajárt a dolgoknak. Kiderült: a hirdetésekre kattintók 80 százaléka mögött nem valódi felhasználó áll.
Ötezerből több mint 3500 facebookozó megbukott kanadai kutatók tesztjén. A kísérlet során a világ legnagyobb közösségi oldalán az ismerősgyűjtő programok nem csak barátokat gyűjtöttek, de az illetők adatait is megszerezték.