Kifulladni látszott a Katargate-nyomozás, amikor újabb házkutatások indultak
A rendőrök Andrea Cozzolino olasz és Marc Tarabella belga képviselő irodájára voltak kíváncsiak.
A rendőrök Andrea Cozzolino olasz és Marc Tarabella belga képviselő irodájára voltak kíváncsiak.
Ellentmondásos fogadtatása volt annak, hogy a tibeti buddhista vallási vezető egy rendezvényen a megszokott szertartásos atyai gesztusok közben, meghökkenést kiváltva, nyelvérintésre biztatott egy kisfiút. Az esettel kapcsolatban még a pedofil minősítés is elhangzott, viszont az indiai tibeti közösséget az háborította fel, hogy mások felháborodtak a dalai láma viselkedésén.
A megosztott felvételek között van egy videó, ahol a kiszolgáló kínai személyzet közli két helyi látogatóval, hogy a jégkrém elfogyott, majd pillanatokkal később adnak belőle egy nyugati vendégnek.
A német középpályás karrierében volt rossz átigazolás, politikai botrányok, de nem csak ezek miatt érdemes rá emlékezni.
A focipályán elért sikereket gyorsan feledtetheti a Juventusnál, ha bebizonyosodnak az ellene felhozott vádak. A klub eddigi vezetője, Olaszország egyik leggazdagabb embere a komolyabb vizsgálatok előtt minden más cégben betöltött posztjáról is lemondott.
Tőkét emel, leépíti a veszteséges befektetési banki tevékenységét, kilencezer embert elbocsát a bajba került pénzintézet.
A kormánysajtó korábban hónapokig zengett az SMS-ektől, mielőtt ráfordult volna a dollármédiázásra.
A volt alkalmazottakkal titoktartási megállapodást írattak alá, egy TMZ-interjúból pedig kivágták az erre utaló részt.
A Belügyminisztérium szervezésében a kormánytábor és a legszélsőbb jobboldal egyesült erői botrányba fojtották az 1956-os forradalom központi ünnepségét 1992. október 23-án. A forradalom egyik legjelentősebb, életfogytiglanra ítélt emlékőrző személyisége, az újszülött magyar demokrácia őre, Göncz Árpád nem mondhatta el beszédét a Kossuth téren. A botrány a fékek és ellensúlyok rendszerének rombolói és védelmezői között harc fontos állomása volt.
Most éppen George R. R. Martin egyik társszerzőjét vádolják rasszizmussal, mert bírálta a színészválasztást a Sárkányok házában.
A 2017-ben történt és 2019-ben napvilágra került Ibiza-ügy következményei máig nyúlnak. Szerzőnk annak járt utána, mi történt azóta ügy főszereplőivel, különös tekintettel a történések epicentrumában álló volt alkancellárral, Heinz-Christian Strachéval. Fordulatokban gazdag események követték egymást.
A sakk sokadvirágzását éri, óriási pénzdíjakért folyik a küzdelem és egészen abszurd vádak is felbukkannak, hogy a sportolók hogyan csalhatnak. Nagyon kevés a lebukás, a sakkozókat erősen figyelik, akár játszma közben is felállíthatják őket a bírók ellenőrzésre és a doppingolást is ellenőrzik.
A Mol vezetői sajtóértesülések szerint szerdán Horvátországban tárgyalnak, az olajtársaság azonban ezt egyelőre nem erősítette meg.
A Facebook közösségi portált is üzemeltető Meta előzetes megállapodást kötött az úgynevezett Cambridge Analytica adatgyűjtési perben, az egyezség részleteit egyelőre nem hozzák nyilvánosságra.
A Tesla alapítója a Twitteren tagadta, hogy viszonya lett volna Nicole Shanahan-nel, a Google társalapítójának, Sergey Brin-nek feleségével.
Az ukrán kulturális miniszter szerint Ukrajna minden kötelezettségét teljesítette, így ott kell megrendezni a legközelebbi dalfesztivált.
A felülvizsgálat elkészítését pedig pro bono, azaz a közjó érdekében vállalták el.
Christian Kern azt állítja, hogy miniszterei előre egyeztették Orbánnal, hogy kaszálja el menekültügyi terveit.
A trónörökös jótékonysági szervezete közben járhatott egy lovagi cím érdekében, természetesen ellenszolgáltatásért cserébe.
A londoni kormányfői hivatalban és más kormányintézményekben akkor buliztak, amikor az országban szigorú szabályok voltak érvényben a járvány miatt.