Letartóztattak egy férfit, aki nőkre támadt a Bakonyban
Egy vadlesen olvasgató kiskorú lányra és egy túrázó nőre támadt egy férfi az ügyészség szerint.
Egy vadlesen olvasgató kiskorú lányra és egy túrázó nőre támadt egy férfi az ügyészség szerint.
hvg.hu
300 embert igazoltattak a rendőrök éjjel.
hvg.hu
Két autóból lőttek egymásra ismeretlenek.
hvg.hu
A család az utcán sétált, mikor egy férfi odarohant és felkapta a kisfiút.
hvg.hu
Itt egyelőre nincs fidelitasos szál a nyomozásban.
hvg.hu
Egy felborult, üres kannából kiáramló benzingőz gyújtotta meg a gokartot a megégett gyerekek édesapja szerint, gyűjtést indítottak a településen a megsegítésükre.
hvg.hu
A rendőrség és a tűzoltóság már a helyszínen van.
hvg.hu
Interjút készített az Index Berki Krisztiánnal, akit a büntetőfékezéséről kérdeztek. Az interjúból kiderül, Berki és védője azt szeretnék, ha felmentenék, ezért fellebbezést nyújtottak be. A vád közúti veszélyeztetés és rongálás volt, melyekben a bíróság első fokon bűnösnek is találta a celebet. Ennek értelmében két év szabadságvesztésre ítélték, amelyet négy évre felfüggesztettek, és pénzbírságot is kiszabtak.
hvg.hu
Nyomozás indult az ügyben.
hvg.hu
Ecuadorból küldték az árut egy bázeli cégnek címezve.
MTI
Szóváltás után orrát törte egy utasnak a Nyugati tér felé tartó járaton.
hvg.hu
Ütötte, rugdosta az ajtót három férfi, akik be akartak jutni. A rendőrség garázdaság miatt indított eljárást.
hvg.hu
A politikai szervezet szerint politikai ügyet kívánnak kreálni a kialakult helyzetből.
hvg.hu
Az igazságügyi szakértő szerint a támadó kóros elmeállapotban szenved.
hvg.hu
Hamis okiratokat, köztük főiskolai és egyetemi okleveleket, jogosítványokat, érettségi és nyelvvizsga-bizonyítványokat gyártó banda tagjai és az okiratok megrendelői, összesen 113 ember ellen emelt vádat a Paksi Járási Ügyészség - közölte a Tolna Megyei Főügyészség.
MTI
Eljárás indult egy 27 éves férfi és társai ellen, akik 350 tő marihuánát termesztettek. A férfi a hírek szerint a Fidesz ifjúsági szervezetének hódmezővásárhelyi vezető tagja. Nem ő lenne az első fidelitasos, aki a bűnügyi hírekben szerepel: néhány éve a szervezet országos vezetője hamis százeurósokkal bukott le.
hvg.hu
A nő egy közeli szállodában kért segítséget.
hvg.hu
Előzés közben még lehúzott ablakkal kiabált is a sofőr a teherautó vezetőjének. Vádat emeltek ellene.
hvg.hu
Az otthont fél évre bezáratták, a rendőrség hallgatja ki az igazgatót és egy szociális munkást.
hvg.hu