Gyurcsány pártja nem nyugszik, új választást követel
A DK nem tud elszakadni attól, választási csalás történt.
A DK nem tud elszakadni attól, választási csalás történt.
Telefonon hívogatják, ismerőseit pedig sorra hallgatják ki – ezt állította a Független Hírügynökségnek a csengeri háztartásbeliként megismert Szabó Gáborné. A magyar rendőrség két napja körözi.
Egybehangzó médiaértesülések szerint a doppingolással lebukott exkerékpáros ötmillió dollárt fizet az amerikai kormánynak, s ezzel elkerüli az ellene indított kártérítési pert, amely május 7-én kezdődött volna.
Csekély hasznuk volt a trükközésből, ráadásul le is buktak.
A rendőrség honlapján most is elérhető körözési felhívás szerint Kutas László ellen négy elfogatóparancsot adtak ki. Pálffy István egykori tévés, ma már rendkívüli és meghatalmazott dublini nagykövettel az ír-magyar üzleti egylet rendezvényén futottak össze.
A másik Magyarország nem azért ismételgeti a csalás vádját, mert abban reménykedik, hogy változni fog az eredmény. Az általános értetlenkedés az öntudatra ébredés jele, annak a felismerésnek a megfogalmazása, hogy rengetegen vagyunk – mégsem nyertünk. Fantasztikus alapanyag ahhoz, hogy valaki végre politikát csináljon.
A bírósági eljárás 2015-ben kezdődött, közben pedig újabb sértettek jelentkeztek és egy sikkasztási üggyel is egyesítették az eljárást, amelynek iratanyaga így 41 ezer oldalra nőtt, mire lezárták.
A fideszes delegált úgy tett az egyik helyi lap szerint, mintha lepecsételné a szavazólapot, de ez végül nem történt meg.
A sértett asszony szívességből befogadta a párt – ezt a bankkártyája és 112 ezer forintja bánta.
Nem gyűjtöttek fideszesek aláírásokat a zuglói LMP-s jelöltnek - állítja a Fidesz.
A férfi több embert is lehúzott, majd élettársával együtt külföldre mentek, amikor egy másik ügy miatt jogerősen elítélték. Két és fél évvel később egy zuglói szállodában kapták el, lecsukták, de az első kimenője alkalmával meglépett. Újra elfogták, és azóta fogolyszökés miatt jogerősen megbüntették már.
Minden magyar hatóság cáfol és hárít abban a pénzmosási ügyben, amelyről hétfői számában írt a Magyar Nemzet. A vádak nehezen bizonyíthatók, ám a helyzet valóban súlyos.
Börtönnel fenyegették a hozzátartozókat, pénzt kértek tőlük.
Ha épp nincs kéznél jó fotó a hírhez, akkor csinálnak.
Komoly csalási botrány tartja izgalomban Törökországot. A recept, a forgatókönyv csaknem százéves, de működik.
Elizabeth Holmes találmánya megreformálta volna az orvosi diagnosztikát, a startup cége viszont csupán egy átverés volt.
Az ügyfelektől pénzt vett át, de csak részben vagy egyáltalán nem teljesítette, amit ígért.
A miniállamban sem lehet könnyű politikusnak lenni.
Évről évre egyre több olyan hirdetést tud kiszűrni a Google, ami sérti, vagy megpróbálja kijátszani a cég közösségi irányelveit.