Jobbik: "a Mesterházy-Bajnai-Gyurcsány-trió védjegye a közélet szennyezésének"
A Jobbik szerint a balliberális oldal újra elkezdett a remélt koncon osztozkodni. Mirkóczki Ádám, az ellenzéki párt szóvivője hétfőn közleményben reagált az ellenzéki egyeztetésről szóló nyilatkozatokra.