Az MSZP-s EP-képviselő: a kormány hozza nyilvánosságra az OLAF-jelentést!
Ha Orbánék korábban a megfelelő adatvédelmi intézkedések után nyilvánosságra hozták az OLAF-jelentéseket, akkor most is tegyék meg, követeli Ujhelyi István. 12 milliárd forint forrás visszafizetése a tét.