Botrány az Újpest-Fradin, füstbombák, szétszedett fémkerítés
Először 2-0-ás újpesti vezetésnél, félidőben szakadt félbe a Fradi elleni rangadó, majd 5-0-ás állásnál újra. Előbb a hazai drukkerek, majd a zöld-fehér fanatikusok dobáltak füstbombákat és szedték szét a fémkerítést. A vége 6-0 lett.