Berendelték a tankerülethez a gödöllői igazgatót, majd közölték, négy helyen tanulnak jövő héttől a diákok
A tankerületvezető nem ment el az általa összehívott szülői fórumra, ehelyett berendelte a tető nélküli gimnázium igazgatóját. Az iskola előtt szülők, gyerekek tüntetnek, és várták vissza az iskolavezetőt a hírekkel. Az online oktatást nem engedélyezik, a gimnáziumot négy épületben helyezik el jövő héttől. Cikkünk frissül.