Illegális hulladéklerakó miatt került bajba Zomba
Engedély nélküli hulladékkezelés miatt előbb 138 millió forintos bírságot szabott ki, majd az erről szóló határozatot visszavonva új eljárást indított a zombai önkormányzattal szemben a Közép-Dunántúli Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Vízügyi Felügyelőség.