#Izrael

Lövik Gázából Izraelt

Két rakétával és két aknagránáttal támadták ismét Izrael déli részét a Gázai övezetből csütörtök hajnalban - közölte az izraeli hadsereg szóvivője.






Hivatalos megerősítés: a Kadima győzött

Cipi Livni külügyminiszter jobbközép Kadima pártja győzött a keddi izraeli parlamenti választásokon, egy képviselői hellyel többet szerzett vetélytársánál, a Benjámin Netanjahu vezette jobboldali Likudnál - közölte csütörtökön a választási bizottság.


Koeman: „elkerülhető lett volna a kudarc!”

Szerda délután válogatottunk egygólos vereséget szenvedett Izrael csapatától Tel-Avivban, bár a barátságos mérkőzés képe alapján leginkább a döntetlen lett volna a reális végeredmény. Erwin Koeman szövetségi kapitány hasonlóan gondolja.


Magyar szakértő Izrael újramárkázásánál

Az izraeli kormány hosszútávú márkaépítő munkába kezdett Izrael külföldi megjelenítésének megváltoztatására, az "Izrael" márka újrafogalmazására. A meghívott szakemberek között van a stratégiai kommunikációval foglalkozó Braun & Partners cég vezetője, Braun Róbert is.