Mamba out! - Őrjöngve ünnepelték a búcsúzó Kobe Bryantet
Szupersztárhoz illő búcsút kapott Kobe Bryant, az NBA egyik legsikeresebb kosarasa, mikor 20 év után tegnap utoljára pályára lépett. A Los Angeles Lakers játékosát folyamatosan passzokkal tömték játékostársai, a meccs végére már 60 pontot dobott. 4 másodperccel a a lefújás előtt viszont lehívták a pályáról, de csak azért, hogy mindenki őt ünnepelhesse.